Global Ukraine News

Українці вразили журі танцювального конкурсу у Греції

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

«Неймовірні!», – так охарактеризував член журі Панос Метаксопулос (Πάνος Μεταξόπουλος) українців, учасників відбіркового туру грецького танцювального талант-шоу «So You Think You Can Dance» («Тож ти вважаєш, що можеш танцювати»). Передає Ukranorama

Олександр Бахарев та Олександр Пономаров двоюрідні брати. Незважаючи на те, що народилися в різних містах України, вони виросли разом, мешкають у Греції, і також разом вразили журі грецького танцювального шоу. 

Читайте за темою: Українців в Афінах запрошують до цікавого конкурсу

Олександр Бахарев спеціалізується на латіно, а його брат-тезка самостійно опанував різновид вуличних танців – поппінг. 

Свої виступи хлопці присвятили бабусі, котра першою приїхала до Греції та всіляко підтримувала свою родину. Вона була присутня серед глядачів. Члени журі запросили жінку на подіум, щоб привітати з успішним виступом онуків. 

Інші члени журі також не скупилися на комплементи та дивування технікою, оригінальністю та майстерністю Олександрів. І, звичайно, надали їм перепустку до наступного туру конкурсу.

 

Share.

Comments are closed.