Global Ukraine News

Кінозірка для фотосесії обрала пальто української дизайнерки

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У фотосесії для літнього випуску V Magazine (V(American Magazine)) цього року було обрано голлівудську зірку Меган Фокс. Вона позувала у пальто від Маші Реви, однієї з найвідоміших у світі моди українських дизайнерок. Пальто – зі спеціального проекту, підготовленого для фотопублікації у квітневому випуску Vogue Ukraine. Про це повідомляє UA Posts.

Читайте за темою: Сукня української дизайнерки зачарувала Білий Дім

Маша Рева – українська дизайнерка, одеситка. Навчалася в одному з найкращих дизайнерських вузів Європи − лондонському Сentral St. Martins Colleagues і стажувалася в Королівській академії красних мистецтв Антверпена. Це допомогло українці вийти на закордонний ринок і міцно на ньому закріпитися.

Сьогодні одяг від Реви продається в шоу-румах по всьому світу − від Гонконгу (Joyce) і Токіо (Wut Berlin і Restir) до Брюсселя (Hunting and Collecting), Нью-Йорка і Лос-Анджелеса (в улюбленому бутіку Реви Opening Ceremony). Торік Маша завоювала Гран-прі престижного конкурсу молодих дизайнерів The Pulse of New Talent by Pepsi x Vogue Italia. Ще одна перемога українки – сукні її дизайну було виставлено в Rijksmuseum в Амстердамі, пише Forbes.

Share.

Comments are closed.