Global Ukraine News

V Форум Global Ukrainians: «Українські бренди ставимо в тренди», #Ukraine #CreativeNation

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Українці світу дуже активно просувають інтереси України на глобальному рівні. Під час V Форуму Global Ukrainians, 7 та 8 липня 2017р., українські лідери-експати звітують про спільну роботу щодо більш системної та ефективної промоції іміджу України у світі.

Організатори Форуму – мережа молодих високоосвічених українських лідерів-експатів, які мають міжнародний досвід та глобальне мислення. З 2015р. Форум Global Ukrainians створює комунікаційну платформу для українців із США, Канади, Ізраїля, Австралії, Японії, країн ЄС, Азії, Африки та арабського світу.

Під час V Форуму Global Ukrainians будуть представлені результати роботи інформаційного агентства Global Ukraine News та новостворена платформа для розвитку бізнес-дипломатії Global Ukraine Business Hub – глобальний комунікаційний ресурс для всіх зацікавлених у просуванні українських брендів в світі.

Global Ukraine Business Hub є унікальним інструментом для просування креативних українських брендів на світових ринках та залучення інвестицій в Україну. Зокрема, йдеться про ринки Північної та Латинської Америки, країн ЄС, Азії, Австралії та Африки. Він дозволить українським компаніям закріплюватися на нових експортних ринках, надаючи необхідну інформаційну підтримку та допомогу у пошуку партнерів. Таким чином українці зможуть розвивати бізнес в усіх куточках світу та залучати інвестиції в Україну, безпосередньо сприяючи її економічному розвитку та процвітанню.

Iніціаторка та співзасновниця Форуму Global Ukrainians Віолета Москалу наголошує: «На платформі-маркетплейсі ми просуватимемо креативні українські бренди, бо Україна – #КреативнаКраїна. Якщо Ви виробляєте унікальну українську продукцію, то ми будемо раді розказати про Вас на весь світ та допомогти Вашому бренду розвивати глобальні продажі, зміцнювати Ваш експортний потенціал, знаходити нові партнерства та залучати необхідні інвестиції для розвитку. Задача платформи #MyGlobalUkrainians – об’єднати активних українців світу та українські компанії, зацікавлені розвиватися на міжнародних ринках, на базі унікальної глобальної інтерактивної комунікаційної бізнес-платформи».

Участь у Форумі візьмуть близько 200 українських експатів та глобально налаштованих українців. Плануються виступи спікерів з понад 20-ти країн світу.

7 липня – офіційне відкриття форуму. У перший день Форуму учасники зможуть заслухати звіти представників мережі, детальніше ознайомитися зі розробленою Стратегією розвитку народної дипломатії, обговорити можливості залучення українських експатів до реформування України.

Учасниками панельної дискусії будуть: Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України (tbc), Павло Клімкін, Міністр закордонних справ України (tbc), Артем Біденко, Державний секретар, Міністерство інформаційної політики України, Євген Бистрицький, Виконавчий Директор, Міжнародний Фонд Відродження (tbc), Вадим Трюхан, український дипломат, юрист міжнародник, голова правління ГО «Європейський Рух України, Геннадій Чижиков, Президент ТПП України (tbc), Гіоргі Вашадзе, грузинський політик, член Парламенту Грузії та засновник Фонду Інновацій та розвитку, Денис Бандура (ОАЕ), Анна Жарова (Ізраїль), Віталій Дем’янюк (Швейцарія), Аліса Голощапова (РАЗОМ, США), Олександра Саєнко (Австрія), Дзвінка Качур (ПАР), Ольга Завидняк-Отум (Йорданія), Андрій Рижков (Мексика), Христина Грищук (Іспанія), Oлександр Каменських (Китай) та інші.

Український скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів виступатиме з музичною програмою. Організатори передбачають також надзвичайно цікавий нетворкінг та зустріч українських стартапів і обмін ідеями з засновниками ізраїльського Bootcamp NEO.VC. Пре-акселераційна програма стартує вже цього літа в Києві, мета програми – зібрати кращі стартап-ідеї і довести їх до фінансованого старту. Робота з менторами міжнародної команди, майстер-класи, демо день – про все детальніше на Форумі.

Наступного дня ключовими в роботі форуму будуть чотири панелі:

  • Розбудовa венчурної платформи мережі, для залучення інвестицій та для розвитку нових венчурних стратегій, за участі Андрія Колодюка, Голови Наглядової Ради UVCA, засновника та керуючого партнера AVentures Capital, Євгенія Уткіна, засновника і президента hi-tech холдингу KM Core (tbc), Світлани Хуткої, докторa філософії, експерт з інноваційного соціально-політичного розвитку та стратегій глобальної публічної економічної дипломатії, запрошений дослідник і професор Стенфордського університету, Люби Шипович, Віце-Президента з ІТ компанії GroundUp (Нью-Йорк, США), співзасновниці NGO Razom (США-Україна), Ейтанa Кацa, спеціальний гість з Ізраїлю, засновник BrainForest.io., засновник NEO.VC Bootcamp, Анни Жарової, співзасновниці ГО Ізраїльські друзі України, Генерального директора ізраїльсько-українського альянсу «Ізраїльські друзі України», Менеджера з розвитку в NEO.VC Bootcamp (організатор та модератор панелі), InvestPromotion Office, MERT (tbc).
  • Презентація конкретних інструментів та алгоритмів роботи інтерактивної комунікаційної онлайн бізнес платформи Global Ukraine Business Hub для динамічного просування українських брендів на глобальному рівні, за участі Віолети Москалу, експерта з міжнародного розвитку, Президента ГО Обміни Лотарингія-Україна (Франція), (організатор тa модератор панелі), ініціатора Форуму Global Ukrainians, Михайла Петруняка, президента Іспано-Української Торгової палати, президента Федерації українських асоціацій Іспанії, голови робочої групи по проведенню ІІ-го Бізнес-форуму української діаспори 2018; Юлії Павленко, менеджера з міжнародних операцій, координатора E-Export School від Укрпошти; Геннадія Болдирь, Заступника директора Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України (tbc); Тараса Демкури, Віце-президента з питань регіонального розвитку, керівника регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine, члена Ради засновників компанії «Amway»; Артема Яковенка, Маркетинг-Директора, Kseniyakovenko family art, ExportPromotion Office, MERT (tbc).
  • Global Ukrainians – Education Platform. Нова освіта: знання, формат, синергія. Про необхідну синергію серед найкращих інноваційних проектів освітньої платформи мережі, що об’єднає українських вчених та успішних українців з усього світу (Брюссель, Страсбург, Лондон, Берлін, Вашингтон, Бостон, Нью-Йорк, Сан-Франциско, Дубаї, Гонконг, Шанхай, Мехіко, Йоганнесбург, Сідней тощо) з українськими студентами та молодими лідерами з різних регіонів України. Учасники дискусії: Інна Совсун, віце-президентка Київської школи економіки (модератор), Світлана Лукасевич, Швейцарія, Alumni Fund Ukraine / БО «Фонд Випускників України» (oрганізатор), Оксана Нечипоренко, GoGlobal, Володимир Люлька, Brain Basket Foundation, Анна Уварова, Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ», Ілля Філіпов, EdEra.
  • Інституціоналізація мережі Global Ukrainians. Голосування за правління та статути мережі Global Ukrainians. Резолюція. Закриття Форуму. Тільки для учасників мережі, з мандатом від закордонних організацій українців світу, та для тих організацій, хто вже працює в проектах просування інтересів України в світі, які активно співпрацюють з мережею Global Ukrainians. Обговорення питання governance та обрання правління мережі та членів комітетів, відповідальних за розвиток спільних проектів мережі Global Ukrianians, розробка спільного плану дій на 2017-2018 роки.

Промоція іміджу України у світі та ментальна модернізація країни, основні цілі мережі Global Ukrianians до яких Ви також можете доєднатись.

До участі у Форумі запрошуються усі охочі, які бажають розвивати напрямки публічної, культурної та бізнес дипломатії, підсилювати вже існуючі ініціативи та ставлять собі за мету власними силами щоденно просувати інтереси України в світі.

Реєстрація є обов’язковою для участі в заході. Для тих, хто бажає ознайомитися з роботою мережі, звітами та долучитися до нетворкінгу, прохання зареєструватися за цим посиланням: https://goo.gl/LpM22s.

Захід відбудеться за адресою: IDF Reforms Lab, Верхній Вал, 10, Київ.

Журналістів просимо реєструватись за посиланням.

З програмою форуму можна ознайомитися за посиланням.

Інфографіка про нас та про наші проекти за посиланням.

Інфографіка про найактивніші осередки Global Ukrainians за посиланням.

Більше про мережу Global Ukrainians можна дізнатися на сайті, на нашому інформаційному порталі та на сторінці у Facebook. GU

Share.

Comments are closed.