Global Ukraine News

Український стартап отримав грант від Google

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Український стартап New Cave Media виграв грант в $20 000 на розробку журналістського VR-додатку від Google News Lab та Knight Foundation.

У березні цього року Google News Lab та Knight Foundation запустили відкритий конкурс ідей Journalism 360 Challenge щодо використання віртуальної реальності в галузі журналістики. Організатори отримали 800 заявок з різних куточків світу, з яких вони обрали 11 переможців. Загалом, Google News Lab та Knight Foundation виділили $285 000 в рамках конкурсу, а серед переможців – проекти від Університету Британської Колумбії, Міського університету Нью-Йорку, газети The Washington Post та інших організацій.

Читайте за темою: На краудфандинговій платформі виставили унікальні українські годинники

New Cave Media застосовуватиме фотограмметрію – використання знімків для вимірювання та картування об’єктів – й таким чином відтворюватиме місця, в яких відбувалися важливі події та які опинилися в центрі уваги медіа. Додаток за допомогою голосу та архівних кадрів розповідатиме, що саме трапилося в тому чи іншому місці.

Share.

Comments are closed.