Global Ukraine News

Канал українського відеоблогера потрапив до світового топ-100 на YouTube

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Канал EeOneGuy, що належить українському відеоблогеру на ім’я Іван Рудських, зайняв 74 місце у всесвітньому рейтингу за кількістю передплатників: на момент написання матеріалу їх налічувалося 9 346 130 осіб. При цьому за кількістю переглядів блогер знаходиться поки на 232-му місці в світі. Їх у нього більше 2 млрд — на 1,3 млрд менше, ніж потрібно для потрапляння в сотню.

Читайте за темою: «Микита Кожум’яка» – такого від української анімації Ви точно не очікували

Іван Рудських родом з села Ганнівка Верхньодніпровського району Дніпропетровської області. Він створив свій канал EeOneGuy в 17 років, в березні 2013 року виклавши відео «Інший погляд на майнкрафт». З тих пір він став одним з найпопулярніших українських геймерів і відеоблогерів.

Передбачуваний дохід за партнерську рекламу у EeOneGuy, за підрахунками YouTube, становить $ 17 900- $ 287 000 на місяць або $ 215 000 — $ 3,4 млн на рік.

Читайте за темою: Український стартап залучив $1 млн інвестицій

Раніше в 2016 році канал EeOneGuy очолив список найпопулярніших російськомовних відеоканалів на YouTube.

 

Share.

Comments are closed.