Global Ukraine News

Stop Putin’s War in Ukraine 3.0: українці по всьому світу вийшли на акцію протесту (фоторепортаж)

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Цими вихідними українці в різних країнах світу та в багатьох містах України вийшли на третю протестну акцію «Stop Putin’s War in Ukraine», метою якої є привернути увагу громадськості до російської агресії в Україні, показати важливість єдності і солідарності з Україною, а також закликати увесь світ посилити тиск на Росію для відновлення територіальної цілісності і миру в нашій державі.

Вимоги учасників протесту:

  1. Вивести усі іноземні збройні формування, військову техніку, а також найманців з території України (включно з Кримом) під наглядом ОБСЄ. Роззброїти всі незаконні групи. Відновити повний контроль над державним кордоном з боку України у всій зоні конфлікту, згідно з п.п.9-10 Мінських угод від 12.02.2015р. і резолюцією Генасамблеї ООН від 16.11.2016р.
  2. Збільшити спостережну місію ОБСЄ до 24-х годин на добу, семи днів на тиждень та допустити її до частини українсько-російського кордону, яку Україна тимчасово не контролює, тому що російсько-сепаратистські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.
  3. Негайно звільнити всіх заручників і незаконно утримуваних осіб (включаючи українських полонених, військових та цивільних, що незаконно утримуються на територіях Криму, Донбасу і країни-агресора Росії, а також громадян інших країн), які знаходяться під арештом за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями, згідно з п.6 Мінських угод від 12.02.2015р.
  4. Звільнити тимчасово окуповану країною-агресором Росією територію Криму і Севастополю, згідно з резолюцією Генасамблеї ООН від 16.11.2016р.

Читайте за темою: «Stop Putin’s War 2.0»: як це було (відео- та фоторепортаж)

Редакція Global Ukraine News зібрала фотоматеріали, які покажуть Вам, як саме українці в різних країнах світу проводили акцію. GU

Акція в Парижі (Франція)

Акція в Сіднеї (Австралія)

Акція в Римі (Італія)

Акція в Варшаві (Польща)

Акція в Мельбурні (Австралія)

Акція в Афінах (Греція)

Акція в Ризі (Латвія)

Акція в Мілані (Італія)

Акція в Мюнхені (Німеччина)

Акція в Санкт-Петербурзі (Росія)

Акція в Сенті (Франція)

Comments are closed.