Global Ukraine News

Українці розпочали цікавий проект щодо оренди житла у Нью-Йорку

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Чотири вихідці з України — Сергій Старостін, Валентин Маргунський, Олександр Костромін і Олександр Приходько — започаткували в Нью-Йорку проект Outpost Club, мережу колівінгів в США. Про це повідомляє Delo.ua.

Проект українців як ніколи затребуваний в США, адже дозволяє зупинятися у спеціальних будинках на 1-2-3 місяці без тривалих і фінансово-витратних процесів, де можна зустріти однодумців і цікавих співрозмовників. Річ у тім, що в Нью-Йорку орендувати квартиру можна тільки на термін від року, для цього необхідно мати кредитну історію в США, податковий номер та інші документи.

Читайте за темою: Вечори українського кіно в Нью-Йорку

Перший такий будинок команда проекту відкрила ще у 2015 році. Будинок-колівінг складається з одно-, дво- або чотиримісних кімнат, але з однаковим набором додаткових послуг: добре оснащеної громадської зони, спортзалу, обладнаного двору і даху, ігрової кімнати. Вартість проживання в колівінгу варіюється від $ 850 до $ 1600 в місяць в залежності від терміну оренди і типу кімнати.

Колівінги (а їх тепер уже 3) Outpost Club знаходяться в доступних районах Нью-Йорку. Інвестиції в проект з 2015 року склали $ 250 тис. У середньому відкриття одного будинку на 15-20 місць, за словами Сергія Старостіна, обходиться в суму до $ 80 тис., які йдуть на ремонт будинку, меблі та орендні платежі власникам будинків (всі будинки Outpost Club знаходяться в оренді).

Читайте за темою: Гаївки та веснянки відгуляла українська громада у Нью-Йорку

В майбутньому Outpost Club планує побудувати мережу колівінгів у великих містах США і фінансових столицях світу, а відкриття наступного об’єкта заплановано на другий квартал 2017 року.

Share.

Comments are closed.