Global Ukraine News

Українці виготовляють шумоізоляцію для «Бентлі»

Извините, этот текст доступен только в “Украинский” и “Греческий”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Після конфлікту з Росією українська фірма, яка займається створенням шумо- та віброізоляції для автомобілів, вирішила розвивати внутрішнє виробництво. Усі матеріали, необхідні для замовлень, створюють в цехах цього ж підприємства. За неповних три роки фірма перейшла на 100-відсотково українське виробництво. Про це повідомляє УНІАН

На сьогодні фірма є лідером серед українських виробників звукоізоляції та поступово витісняє конкурентів з європейського ринку. Щомісяця відбувається постачання до сервісного центру «Бентлі» у Великобританії.

Читайте за темою: Український стартап Grammarly залучив рекордні 110 мільйонів доларів

«Закупленого обладнання практично немає. Все, що у нас працює, виготовлено в рамках нашого підприємства та є базою нашого виробництва. Все необхідне устаткування ми виготовляємо для себе, і це є запорукою нашого успіху», — розповів співвласник компанії Роман Хорунжий.

Українська продукція загалом продається у близько 20 країнах Європи. Така шумоізоляція коштує у 10 разів менше, а за якістю не поступається європейським аналогам.

Share.

Comments are closed.