Global Ukraine News

В Іспанії відбудеться низка святкових заходів на честь 25-річчя дипломатичних відносин між Іспанією і Україною

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В Іспанії, в місті Валенсія, на честь 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Іспанією та Україною, на відзначення 50-ти річчя Світового Конгресу Українців, а також до 15-ти річчя створення української громадської організації в Валенсії, відбудуться ряд заходів, які покликані зміцнити дружні стосунки між обома країнами та між українськими громадами в Іспанії. Про це повідомив Михайло Петруняк, президент Іспано-Української Торгової палати.

12-13 жовтня 2017 року відбудеться іспано-український бізнес-форум, в якому візьмуть участь бізнесмени з України, Іспанії та інших країн, а також представники державних структур.

5-8 жовтня 2017 року планується організувати Конгрес українців Іспанії, на який будуть запрошені представники українських громадських організацій Іспанії та Європи, та де будуть обговорені нагальні питання життя українців. У роботі Конгресу візьмуть участь керівники українських світових надбудов — Світового Конгресу Українців, Європейського Конгресу Українців, Української Всесвітньої Координаційної Ради, Global Ukraine, МГО «Четверта хвиля», Міжнародного інституту зв’язків із діаспорою Львівської політехніки, Міжнародної української школи, представники урядових структур України, представники українських церков в Іспанії та українських шкіл.

На честь свята Покрови Пресвятої Богородиці, який є храмовим святом української громади в Валенсії та Дня Захисника України, буде організовано футбольний турнір між командами-представниками українських громад різних міст Іспанії та гостей з інших країн, різні культурні виставки з України та членів української громади в Іспанії.

Читайте за темою: Українці Іспанії стали переможцями VI-го Чемпіонату Світу з футболу серед діаспорних команд

15 жовтня 2017-го року, після Літургії в українській церкві, відбудеться великий безкоштовний концерт для українців та їх друзів, в якому візьмуть участь народний артист України, Золотий голос України Іво Бобул з концертною програмою «Як Вам живеться, емігрантко?..», видатний український скрипаль Святослав Кондратів, а також артисти з українських асоціацій Іспанії.

Після концерту відбудеться спільний обід та святкові гуляння, виставки-продажі, танці, конкурси, забави, які вестиме професійний ведучий-тамада.

«Нам всім разом потрібна єдність і довіра, спілкування і взаємоповага, взаємопідтримка. І не біймося говорити один одному правду. Так краще жити. Віримо, що Революція Гідності і Небесна Сотня дали нам приклад єднання і навчила бути разом.

Із щирою і непідкупною повагою та побажаннями добра, злагоди, здоров’я, добробуту і миру Вам та Вашим родинам, а з ними — нашій Україні», — підкреслив Михайло Петруняк.

Організаторами всіх цих заходів є Федерація українських асоціацій Іспанії, Іспано-Українська Торгова Палата за підтримки асоціації українців Валенсії «Україна» та української церковної громади Валенсії, а також при підтримці інших українських асоціацій Іспанії, Міністерства закордонних справ України та Міністерства культури України, Світового Конгресу Українців, ЄКУ, УВКР, товариства «Україна-Світ», Посольства України в Іспанії, Генерального консульства України в місті Барселона, консульства в Малазі, ТПП України, Міжнародної торгової палати (ІСС) та інших державних та недержавних установ України та Іспанії, партнерів та спонсорів.

Організатори запрошують всіх бажаючих взяти участь в заходах, підтримати своєю допомогою та участю українсько-іспанські відносини та українську громаду в Іспанії.

За більш детальною інформацією можна звертатися за тел: 670 720 149, 645 689 192.

Також надсилати пропозиції щодо своєї участі в заходах на електронну адресу: [email protected]. GU

Share.

Comments are closed.