Global Ukraine News

Українські випускники зняли відео про Україну для закордонних однолітків

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Випускники українських шкіл 2017 року презентували унікальний англомовний відеоролик «Україна очима молоді» («Ukraine as seen by teens»), який покликаний розповісти їх одноліткам за кордоном про сучасну Україну. Відповідний кліп вони розмістили на Facebook-сторінці ВО «Платформа громадянських ініціатив».

«Ми хочемо, щоб кожен, хто ще не знайомий з Україною, після перегляду зайшов в Google і набрав слово «Ukraine», бажаючи ще більше дізнатися про нашу країну. А ще краще, щоб він вирішив провести свої студентські канікули в Україні. А ті, хто вже знайомий з нашою країною, просто переконалися і сказали: «О, це українці! Вони такі ж класні, як і ми! Але скільки ще цікавого ми про них не знаємо!» — говорять творці відео.

У 12-хвилинному ролику юні українці показали сучасну Україну такою, якою її бачать підлітки.

Читати за темою: Українець створив робота, який збирає сміття з поверхні річок 

За їх словами, для них важливо, щоб наша держава та її роль у світовій історії стали відомі молодому поколінню всього світу. Українська молодь прагне спонукати однолітків Європи, Канади, Америки, Австралії та інших країн дізнаватися більше про нашу країну, і сподіваються, що завдяки цьому відео їх мета стала на крок ближче.

Зазначається, що авторами ідеї стали Nastya Zarichna та Yaroslav Fedorchuk. До них також приєдналися Masha Kukhar, Вікторія Томин, Максим Пилявский (Макс Пілявський), Алекс Игнатенко (Alex Ignatenko). При цьому, творці відео відмічають, що вони відкриті до нових учасників їхньої ініціативи.

Share.

Comments are closed.