Global Ukraine News

Мобільний додаток українців «вміє» ставити діагнози хвороб

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Український дизайнер Вадим Грінченко і його сестра, лікарка Лілія Курилець, запустили мобільний додаток для самостійної діагностики хвороб First Aid, повідомляє Ua Post.

За допомогою First Aid людина, яка відчуває біль, може визначити його причину, потенційні діагнози та складність захворювання. В цілому, програма знає про симптоми 52 хвороб, від кріпатури після спортзалу до переломів та інсульту, розпізнає англійську, французьку, українську, російську, іспанську, німецьку мови. Доступний для iOS.

Користувач може експортувати результати діагностики у PDF-файл і потім показати його своєму лікареві. First Aid ставить користувачеві ті ж питання, що і лікар: «де болить», «як болить», «чим супроводжується біль», «що його полегшує».

У додатку також є окрема опція – консультація з лікарем. В Україні вона безкоштовна, а для користувачів з інших країн – платна. Окрім самодіагностики й консультації з лікарем, додаток також пропонує можливість викликати швидку допомогу у будь-якій країні світу, натиснувши лише одну кнопку.

Вадим Грінченко почав працювати над додатком First Aid після того, як лікарі не змогли визначити причину його болю у грудях. Робота над додатком і алгоритмами діагностики тривала 2 роки. У справі йому допомагала сестра, головна алерголог Запоріжжя, кандидат медичних наук і викладачка Запорізького державного медичного університету Лілія Курилець.

У створення додатку Вадим вклав близько 5000 євро особистих заощаджень. Після запуску розробник розраховує залучити українських лікарів, які будуть консультувати пацієнтів онлайн.

Share.

Comments are closed.