Global Ukraine News

Українські книжки увійшли до списку кращих у світі

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Два українські видання увійшли до каталогу найкращих дитячих книг світу. Щорічний буклет «TheWhiteRavens» (у перекладі — «Білі круки») випускає Міжнародна Молодіжна Бібліотека «International Youth Library» в Мюнхені. Каталог «Білих круків» є аналогом шорт-листа премії «Оскар» у книговидавничому бізнесі. Про це повідомляє офіційний сайт каталогу. Пише uamodna.com.

До цьогорічного списку увійшли «Фарбований Лис» Івана Франка від видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» та «Сузір’я Курки» Софії Андрухович і Мар’яни Прохасько від видавництва «ВСЛ».

У 2016 році до каталогу також увійшло два українських видання — «Хто росте у парку» («ВСЛ») та «Вітер з-під сонця» Оксани Лущевської (видавництво «Фонтан казок»). 2015-го найкращими українськими дитячими книжками журі обрало «Війна, що змінила Рондо» Андрія Лесіва («ВСЛ») та «Мій маленький Київ. Путівник для дітей» (видавництво «Лауру»).

Читати за темою: Українка підкорила суддів пісенного конкурсу в Японії

Щороку до каталогу «Білі круки» іноземне журі обирає найкращі дитячі книжки з усіх країн світу, які згодом рекомендують до читання дітям і підліткам по всій планеті. Книги надсилають до Міжнародної Молодіжної Бібліотеки в Мюнхені, де з них формують перелік найкращих за критеріями літературного стилю, дизайну, універсальності теми, новаторства тощо.

Друковану версію каталогу презентують під час Франкфуртського книжкового ярмарку. Цього року «Білі круки» презентували аудиторії 12 жовтня.

Share.

Comments are closed.