Global Ukraine News

Прем’єр-міністр Канади зустрівся з лідерами української громади в Канаді

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Джастін Трюдо провів зустріч із президентом Конгресу українців Канади Павлом Гродом. Про це повідомляє Укрінформ. Також на зустрічі був присутній виконавчий директор Конгресу українців Канади Ігор Михальчишин.

«Я подякував прем’єр-міністру за міцну позицію його уряду на підтримку України та відданість Канади забезпеченню миру та безпеки у східній Європі. У той час, як Україна захищає себе від російської агресії, продовження операції UNIFIER та підписання Домовленостей про оборонне співробітництво є важливими конкретними кроками, спрямованими на посилення оборонних та безпекових можливостей України», – сказав Грод.

Читайте за темою: Єднання прапором: українців запрошують долучитися до флешмобу

Під час зустрічі йшлося також про продовження підтримки демократичного та економічного розвитку України і лідерську позицію Канади у відстоюванні проукраїнської позиції у НАТО та G7. На пам’ять прем’єр-міністру Канади подарували три писанки, виконані українсько-канадським митцем та розмальовки у формі писанок для дітей глави канадського уряду.

Share.

Comments are closed.