Global Ukraine News

Єднання прапором: українців запрошують долучитися до флешмобу

Українці в Iрландії започаткували акцію «Об’єднані прапором». Прапор України «подорожує» по різних куточках світу, де з ним фотографуються люди та записується коротеньке відео, з якого потім буде створено фінальний відеоролик, а на самому прапорі підписуються усі міста, де він побував.

Акція розпочалася у стінах Посольства України в Ірландії, потім прапор був переданий українській громаді міста Уатерфорда і продовжив свою подорож далі. 3 квітня українці з Голуєя зробили фотографію з прапором на фоні мальовничого узбережжя міста. Сьогодні прапор відправляється у подорож до Лондона, потім у Париж та Дубай. За планом, 23 серпня прапор прибуде на Майдан Незалежності для того, щоб взяти участь у святкуванні «Дня Прапору». Автором ідеї є  Олег Макей.

Читайте за темою: Як українці в Португалії зустрічали Джамалу (фоторепортаж)

«Сама акція виникла спонтанно, але зразу знайшла відгук у наших серцях та серцях наших однодумців, що живуть тут, в Ірландії. Навіть не до кінця сформувавши ідею, ми написали цю пропозицію у Facebook і вже за кілька днів відгукнулися активісти. Чекають прапор у восьми країнах світу, в деяких країнах — у кількох містах. Ми прокладаємо детальний маршрут, враховуючи нові запити. Слідкувати, а також долучатися, можна звернувшись до мене особисто або через сторінку у Facebook «Об’єднані прапором», розповідає Михайло Баскін, директор Асоціації Українців в Ірландії. Ми розраховуємо, що прапор попаде хоча б до 20 країн. Акція покликана продемонструвати єдність українців, які живуть за кордоном, та в Україні, вірність ідеалам. А саме прапор дуже часто є тим символом, який поєднує та ідентифікує. Акція проводиться через соціальні мережі з метою показати, що не тільки спілки чи асоціації беруть участь і переживають за долю країни, а так само прості «заробітчани». Хоча ми будемо радіти, якщо державні та інші громадські об’єднання, особливо за кордоном, доєднаються до акції. Ми надіємося, що це буде акція, яка продемонструє, що ми, завдяки сучасним технологіям, будучи одночасно далеко, знаходимося близько один від одного». GU

Поділитись

Коментарі закріті