Global Ukraine News

В Україні встановили новий рекорд з випікання дерунів

30 квітня Чернігів встановив рекорд України, зібравши в одному місці найбільшу кількість свіжовипечених картопляних дерунів – 5041 штуку. Про це повідомляє Укрінформ.

«Чернігів встановив новий рекорд України в номінації «Найбільша кількість дерунів на одній локації», зібравши в одному місці 5041 дерун. Попереднім був рекорд учнів Західно-Дніпровського профтехучилища у 2015 році, які напекли 4518 штук», – сказав експерт Національного реєстру рекордів України Олександр Кушпіта.

Читайте за темою: З українською кухнею знайомили сінгапурців

Встановлення рекорду відбувалося в рамках Дерун-фесту, святкування відкриття туристичного сезону. Смажились деруни в 10 кращих ресторанах Чернігова. Звідти їх привезли на Красну площу, де розклали й порахували, а після цього пригощали всіх охочих.

Програма свята складалася з величезної кількості цікавих історико-культурних заходів: козацьких розваг та майстер-класів з народних ремесел, концертів, виставок, театралізованих екскурсій, фаєр-шоу, виступів спортсменів і танцювальних колективів. На центральній площі діяла святкова торгівля і фуд-зона, на стародавньому Валу проходили пленери й літературні заходи: автограф-сесії з письменниками, книжкова виставка, поетичні читання тощо.

Читайте за темою: Український борщ став родзинкою меню популярного готелю на Кіпрі

Поділитись

Коментарі закріті