Global Ukraine News

Український борщ став родзинкою меню популярного готелю на Кіпрі

Гастрономічна дипломатія продовжує підтверджувати свою дієвість у популяризації української культури за кордоном. Відтак члени української громади Кіпру: Тетяна Іоанну, Олена Тимошенко і Лора Калініченко провели майстер-клас з приготування традиційного українського борщу для шеф-повара готелю Palm Beach Hotel (Кіпр) – Фаноса Шіафкоса.

«Вперше в історії Кіпру українці дали майстер-клас з приготування традиційного українського борщу для шеф-повара готелю Palm Beach Hotel. Ми розкрили секрети борщу. Здається, що шефу дуже сподобався і процес, і веселі україночки. Українська кухня – найсмачніша у світі! Славимо українську кухню! Ах, молодці дівчата», – поділилась враженнями від заходу координатор української громади на Кіпрі Лора Калініченко.

Читайте за темою: Для українців Кіпру вперше відслужили Різдвяну Літургію

Українська страва настільки вразила шеф-повара готелю, що відтепер український борщ включено до меню готелю в туристичний сезон 2017.

Завдяки 20 заходам, що організувала Українська громада на Кіпрі на протязі 2016 року, і які значно покращили імідж нашої країни на Кіпрі, у новому 2017 році ми відчуваємо позитивну увагу з боку кіпрських установ та організацій. Так, яскравим прикладом став майстер-клас для шеф-повара готелю з приготування борщу. Адже, за плечима українська громада має кулінарне визнання кіпріотами. Це і представлення двічі українських традиційних страв на кіпрському телебаченні Sigma TV, і участь в благодійній акції Rotary Club Nikocia та участь у Фестивалі їжї різних народів миру у м. Протарас (Кіпр). Всі ці заходи і дали нам можливість привернути увагу до громади і до смачної української кухні керівництва готелю,” – додала пані Лора. GU

Поділитись

Коментарі закріті