Global Ukraine News

Журнал «Територія. Крим» – аналітично-інформаційне щомісячне видання про життя Криму

«Територія. Крим» – інформаційно-аналітичне видання, яке виходитиме щомісячно накладом 5 тисяч примірників українською, англійською і російською мовами. Водночас 95% накладу друкуватиметься англійською мовою «з акцентом на якісний текст, розрахований на іноземного читача». Окрім друкованої журнал матиме електронну версію.

Головною темою матеріалів журналу стало життя в Криму: правопорушення, мілітаризація півострова, його економіка, соціальні тенденції. Проект розрахований на низку країн – світових лідерів, які мають стратегічне значення для України з точки зору підтримки її міжнародних ініціатив. Серед планів редакції – збирати й аналізувати російські фейки про Крим та розповідати не лише про політичні події і соціально-економічні тенденції в Криму, але і друкувати думки на цю тему міжнародних експертів і дипломатів.

«У нас є така амбіція – щоб наблизити наш журнал до читача, і щоб цей контент був цікавим, давати не лише наших експертів, але і підключити до цієї роботи міжнародних експертів. У нас є пул іноземних дипломатів в Україні, і ми вважаємо, що і їх позиція має звучати на сторінках цього журналу», – зазначила Еміне Джапарова, Перший заступник міністра інформаційної політики України.

Виданням журналу займатиметься Українське національне інформагентство «Укрінформ». На даний момент планується наклад у 5000 примірників, 95% з яких доступна лише англійською мовою.

Другий номер журналу присвячений питанню запасів прісної води на півострові та процесу активної інтеграції навчальних закладів Криму в російську освітню систему. Також читачам пропонують підбірку чергової пропаганди з російських ресурсів, що так чи інакше стосуються окупованого півострова.

А про те,  що зараз відбувається в інформаційному полі та якою є ситуація зі свободою слова в Україні та окупованому Криму, редакція журналу пропонує дізнатися  з інтерв’ю Міністра інформаційної політики України – Юрія Стеця.

З черговим номером журналу  можна ознайомитись за посиланням.

Коментарі закріті