Global Ukraine News

«Дорога зі скла»: як українки вразили Варшаву

«Дорога зі скла» – це музична програма, яку на початку лютого у Варшаві на сцені Польського театру представили сестри Галя та Леся Тельнюк. Про це повідомляє Наш вибір.

Українські співачки у Польщі виступали вперше. А програма включала твори на вірші Тараса Шевченка, Василя Стуса, Оксани Забужко та самої Галі Тельнюк. Авторкою музики до більшості композицій є Леся Тельнюк.

Читайте за темою: Українка стала диригентом опери Граца в Австрії

У виконанні сестер прозвучали також пісні, музику до яких написав відомий композитор Валентин Сильвестров. Це – пісня «Дівчатко-клинчатко» на вірш батька співачок, письменника-дисидента Станіслава Тельнюка. Подарованою Валентином Сильвестровим і спеціально присвяченою сестрам була й композиція до Шевченкового «Садку вишневого біля хати».

Згадували в концерті співачки й українських захисників: «Ще й не пізнав любові, поцілунків, а вже був готовий вийти і захищати свою Україну, свій дім, своїх близьких. Це вони – наше сьогодення, це вони  – наше завтра», – говорила про сучасних героїв Галя Тельнюк, анонсуючи пісню на слова Оксани Забужко «Хлопчику, хлопчику».

Читайте за темою: «Реве та стогне Дніпр широкий» вперше зазвучала арабською

Посол України в Польщі Андрій Дещиця подякував організаторам Ізі Хруслінській, голові Об’єднання українців у Польщі Петру Тимі та Анджейові Северину – директорові Польського театру, який постійно є відкритим до українських ініціатив.

Поділитись

Коментарі закріті