Global Ukraine News

Український мультик б’є рекорди міжнародного прокату

Перший український повнометражний 3D-мультфільм «Микита Кожум’яка» наприкінці січня 2017 року вийшов у міжнародний прокат – у Польщі та Туреччині.

«За перший вікенд перший український повнометражний 3D-анімаційний фільм зібрав у міжнародному прокаті: 637,023 PLN (4, 350 млн грн) – у Польщі та 423,552,43 TL (3,071 млн грн) – у Туреччині, а кількість глядачів склала понад 70 тисяч», – ідеться в повідомленні прес-служби Держкіно.

За словами продюсера Дмитра Бєлінського, творці мультфільму дуже хвилювалися, як міжнародний глядач його сприйме, адже для України це – перший досвід. Проте у Польщі та Туреччині відгуки були дуже схвальними.

Читайте за темою: Український мультфільм «Микита Кожум’яка» покажуть в 15 країнах

На черзі – прокат ще в понад 60 країнах. І наступні країни, куди помандрує «The Dragon Spell» – саме така назва мультфільму в міжнародному прокаті – це В’єтнам, країни Балтії, Казахстан і Угорщина.

«Микита Кожум’яка» – український 3D-анімаційний фільм-фентезі, знятий Мануком Депояном за мотивами однойменної казки Антона Сіяніки. Прем’єра стрічки в Україні відбулась 13 жовтня 2016 року. Фільм розповідає про хлопчика Микиту, який повинен врятувати світ людей і світ магії від відьми. В Україні стрічку переглянули близько 200 тисяч глядачів, а валові збори склали 11.1 млн. гривень.

Поділитись

Коментарі закріті