Global Ukraine News

Україна в мексиканському медіапросторі: перший місяць 2017 року

Автор:  Андрій Рижков (Andrii Ryzhkov)

У цій розвідці йдеться про імідж України, що сформувався в медійному просторі трьох мексиканських видань за перший місяць нового року. Отже, «Ель Універсаль» згадав нашу державу у 20 матеріалах, «Ла Хорнада» – у 13 статтях, а «Міленіо» – у 11 публікаціях. Ось таким чином статті розподілилися за рубриками.

Цього місяця «Міжнародні відносини» за кількістю матеріалів поступаються рубриці «Спорт». Подібне зменшення публікацій в першій із зазначених категорій, мабуть, можна пояснити затишшям, пов’язаним із незавершеністю процесу трансферу влади в США – країні, що є одним з важливих гравців на світовій політичній арені. Про сентимент аналізованих статей кожної з трьох газет можна дізнатися з наступного графіка.

Як бачимо, нейтральний фон є домінантним у всіх виданнях. Єдина стаття «Ель Універсаль» з позитивним сентиментом міститься в рубриці «Культура». З огляду на одноманітність емоційної складової контенту, звернемося безпосередньо до аналізу змісту інформації про Україну в трьох аналізованих газетах.

Читайте за темою: Мексиканська преса про Україну в грудні 2016 року

Загалом в рубриці «Міжнародні відносини» згадки про Україну лунають здебільшого в контексті нагадування про злочини Росії – анексію Криму та розпалювання війни на Донбасі. До подібної ревізії фактів журналісти вдаються, мабуть, намагаючись зрозуміти майбутні кроки нового американського президента та його оточення. Водночас, щоденна загроза з боку путінського режиму, який, за словами Джо Байдена, «шукає колапсу ліберального порядку», а також намагається зруйнувати Україну, змусила Польщу вже нині дати зелене світло на розміщення в себе збройних сил США.

Читати далі

1 2
Поділитись

Коментарі закріті