Global Ukraine News

Іноземні ЗМІ про Україну: #перемога в суді, санкції по-європейськи та неймовірні технологічні новації

Автор: Марта Дьомочко, редактор Global Ukraine News

Моніторинговий проект «ОКО» щоденно відслідковує статті в закордонних інтернет-виданнях, в яких йде мова про Україну. Окрім посилання на статтю, проект фіксує і рівень суспільного резонансу, який вираховується програмою на основі «вподобайок», репостів та коментарів у соціальних мережах.

Користуючись цим інструментом, Global Ukraine News вирішив дізнатися, які ж англомовні статті про Україну минулого тижня (12.12 – 18.12.2016) набрали найбільше розголосу. Одразу зазначимо, що серед статей на схожу тематику ми вибирали лише одну, яка була найбільш «популярною» в мережі.

Основні інформаційні приводи для публікацій стосувалися: санкцій щодо Росії, скіфського золота, чемпіонату по Dota 2 та неймовірних винаходів українських вчених. Отже, пропонуємо Вам ТОП матеріалів про Україну.

Читайте за темою: Іноземні ЗМІ про Україну: кримінальна хроніка, #зрада і #перемога по-європейськи та спортивні події

Reuters про Україну: все той же «безвіз» та санкції проти Росії

«Голландія вимагає гарантій щодо Угоди про Асоціацію Україна-ЄС» такий матеріал на www.reuters.com набрав близько 720 пунктів суспільного резонансу. Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте проситиме лідерів Європейського Союзу, щоб встановити чіткі обмеження щодо угоди, йдеться у матеріалі.

Це не до душі Польщі, ключовому прихильнику України: «Для нас це важко прийняти. Якщо це (Угода про Асоціацію — ред.) в перспективі не призведе до членства в якийсь момент в майбутньому – для чого тоді це потрібно?», цитує видання міністра закордонних справ Польщі Вітольда Ващиковського.

Значно більший резонанс – а саме 2526 пунктів – мав матеріал у цьому ж виданні під назвою «ЄС погодився продовжити санкції щодо Росії до середини 2017 року». Лідери Європейського Союзу домовилися в четвер продовжити економічні санкції проти Росії через кризу в Україні до середини 2017 року, хоча деякі хотіли продовжити їх на більший проміжок часу через страх перед можливим послабленням тиску на Москву новообраним президентом США Дональдом Трампом, пише видання, цитуючи слова Дональда Туска про підтримку поточного формату для санкцій тобто продовження саме на 6 місяців.

Читайте за темою: Закордонні ЗМІ про Україну: відомий письменник, неймовірні жінки-військові та російські війська на кордоні

Польща була однією з країн ЄС, які хотіли більш тривалого продовження терміну дії санкцій, наголошують автори, зазначаючи при цьому, що Італія є провідним голосом в блоці, який закликає до відновлення ділових зв’язків з Москвою.

#Перемога щодо скіфського золота

«Кримське золото повинне повернутися до України постановив голландський суд» пише ВВС, а стаття набрала 3396 пунктів суспільного резонансу. Варто зазначити, що статті на цю ж тематику були майже у всіх провідних західних виданнях та також демонстрували високий показник резонансу.

Читати далі

1 2
Поділитись

Коментарі закріті