Global Ukraine News

Український фотограф організувала фотопроект під назвою «Українки в Кувейті»

Український фотограф Ніна Соловйова, яка два роки живе в Кувейті, організувала фотопроект під назвою «Українки в Кувейті». Дівчина знімає землячок у національному одязі на фоні місць, що відображають колорит країни. Розповідає Gazeta.ua.

«Ідея проекту з’явилася, коли переїхала разом із чоловіком до цієї країни. Дуже багато знайомих запитували, як ми тут живемо. Є стереотип, що жінки в Кувейті ходять у паранджі, на вулиці не виходять. Мабуть, така думка пов’язана з тим, що це країна Близького Сходу. Насправді, частина жінок справді одягають абаї, є такі, що закривають обличчя і руки. Але серед місцевих не мало тих, хто ходить у цивільному європейському одязі, – розповідає Ніна Соловйова. – Проект – соціальний. Нам безкоштовно допомагала флористична компанія, з моделями працювала візажист. Ще одна дівчина – українка, яка продає тут національний одяг, дала вишиті плаття».

Читайте за темою: Фото українського фотографа опублікувало видання The Guardian

За словами дівчини, проект покликаний показати поєднання двох культур. У ньому взяли участь українки, які переїхали жити до країни. Їх фотографували в національному одязі – довгих сукнях-вишиванках.

«Загалом я фотографувала трьох дівчат, які мають різні історії переїзду. Двоє переїхали за своїми чоловіками. Перша одружилася з хлопцем, який родом із Близького Сходу. Друга – приїхала разом із чоловіком-українцем, який працює пілотом. Ще одна дівчина вирішила вивчати тут арабську мову після того, як закінчила інститут міжнародних відносин у Києві. Щоб показати життя українок у різних стихіях Близького Сходу, кожну з учасниць фотографували на різних локаціях: море і вітер, старе місто зі своєю історією, квітуча та зелена сучасна частина міста і безмежна пустеля», – каже фотограф.

Читайте за темою: Тернопільський фотограф одягнув іноземців у вишиванках

Частини проекту з’являтимуться щотижня.

Поділитись

Коментарі закріті