Global Ukraine News

Рюкзак, що змінює форму та є водонепроникним, створили українці

На платформі Kickstarter головний дизайнер українського стартапу Kwambio Іван Журба розмістив проект  The ONE backpack –  шкіряний рюкзак зі змінними «кришками», який кожен день може міняти зовнішній вигляд знімним зовнішнім панелям.  Про це повідомляє Ua Modna.

У рамках кампанії Іван планує зібрати $ 30 000. Шиють рюкзаки в Україні та залучені кошти команда планує витратити на закупівлю мінімальних виробничих потужностей на батьківщині.

Прототип The ONE backpack потрапив у музей сумок Tassenmuseum Hendrikje в Амстердамі – один з 10 кращих музеїв моди в світі.

Читати за темою: Модель вподобала роботи українського дизайнера 

Рюкзак – водонепроникний і ударостійкий.  Для зміни виду рюкзака потрібно вибрати кришку-накладку, яка відповідає уподобанням і пристебнути її, використовуючи дві металеві блискавки, розміщені по обидва боки рюкзака.

The ONE backpack виготовляється з італійської шкіри. Усередині розміщена надійна кишеня для ноутбука і телефону. Основна блискавка розташована з внутрішньої сторони, яка прилягає до спини. За допомогою двох металевих блискавок з обох сторін, можна прикріпити змінну панель корпусу. Корпусна панель рюкзака виготовлена ​​з чорного глянсового полістиролу.

У рамках кампанії рюкзак буде доступний для попереднього замовлення за ціною $ 110.

Поділитись

Коментарі закріті