Global Ukraine News

ІV Форум Global Ukrainians відбудеться у Парижі

7-8 квітня 2017 року за підтримки Посольства України у Франції та франко-української громадської організації Echanges Lorraine Ukraine в Парижі відбудеться ІV Форум Global Ukrainians, який об’єднає українських експатів, діячів соціальної сфери та координаторів проектів культурної дипломатії з різних країн, які просувають інтереси України у світі.

Мета Форуму – нарощування потенціалу українських NGOs які просувають інтереси України у Франції, країнах ЄС та у світі в цілому; ознайомлення зі стратегією розвитку народної дипломатії через мережу Global Ukrainians; розробка спільного плану дій на 2017-2018 рр; нарощування організаційного потенціалу у напрямках роботи зі ЗМІ, оптимізації фінансового та людського ресурсу організацій.

Форум передбачає панельні дискусії, workshops та networking для розвитку спільних ідей і глобальних проектів.

Детальна програма буде опублікована за тиждень до початку Форуму з максимальним урахуванням рекомендацій та побажань зареєстрованих учасників. Для участі у Форумі можуть зареєструватися представники закордонних українських організацій та координатори проектів популяризації України у світі. Для участі у Форумі слід не пізніше 24 березня 2017р. включно заповнити онлайн-анкету: goo.gl/aN2nxa. Оргкомітет повідомить організації про результати розгляду заявок на участь у Форумі Global Ukrainians не пізніше 27 березня 2017 р.

Заявки приймаються не пізніше 24 березня 2017 р. включно. Про результати розгляду заявок на участь у Форумі оргкомітет повідомить не пізніше 27 березня 2017 р. Кількість місць обмежена.Робоча мова Форуму – українська. Організаційний внесок становить 45 €.

У разі виникнення питань з приводу порядку участі у Форумі просимо звертатися на адресу [email protected] .

Лінк на подію у facebook: https://www.facebook.com/events/1738016406510649/ .

Деталі також можна дізнатись за телефонами:

+33651423259
Віолета Москалу
Ініціатор Мережі Global Ukrainians

+380973655241
Катерина Литвінчова
Community Manager Global Ukrainians

 

Поділитись

Коментарі закріті