Global Ukraine News

Global Ukrainians розвиватимуть співпрацю з ТПП України з метою сприяння розвитку українського експорту та залучення інвестицій в Україну

7-8 липня у Києві під час V Форуму Global Ukrainians буде представлена новостворена платформа для розвитку бізнес-дипломатії – Global Ukraine Business Hub, глобальний комунікаційний ресурс для всіх зацікавлених у просуванні українських брендів у світі, який дозволить українським компаніям закріплюватися на нових експортних ринках, надаючи необхідну інформаційну підтримку та допомогу у пошуку партнерів. Таким чином українці зможуть розвивати бізнес в усіх куточках світу та залучати інвестиції в Україну, безпосередньо сприяючи її економічному розвитку та процвітанню.

Один з наших перших партнерів у рамках розвитку бізнес дипломатії через мережу Global UkrainiansТоргово-промислова Палата України, недержавна, неприбуткова, самоврядна, членська організація, яка функціонує в Україні з 1972 року. Діяльність Палати регулюється Законом України «Про торгово-промислові палати в Україні».

Місія Торгово-промислової палати України  – створення та підтримка сприятливого середовища для ведення бізнесу в Україні і посилення міжнародної ділової співпраці «Україна-Світ».

Читайте за темою: Презентація V Форуму Global Ukrainians у Києві: “Українські бренди ставимо в тренди, #Ukraine #CreativeNation”

З метою сприяння розвитку міжнародних економічних зв’язків ТПП України створює зі своїми закордонними партнерами спільні дорадчі органи – ділові ради, змішані торгові палати. Представники Палати входять до складу 76 міжурядових комісій з питань торгово-економічного співробітництва, підкомісій і робочих груп в них.

Система ТПП в Україні є платформою для формування бізнес-зв’язків і комунікацій між національним та зарубіжним бізнесом та владою. Членська база ТПП – близько 9 тис. компаній, фірм та їх об’єднань, з яких – понад 60 бізнес-асоціацій. Членство в Палаті є добровільним.

Серед сфер діяльності ТПП:

  • забезпечення постійного діалогу між бізнесом та органами державної влади;
  • розвиток зовнішньоекономічних зв’язків та просування українського експорту;
  • представництво інтересів українського бізнесу в Україні та за кордоном;
  • широкий спектр послуг для компаній та підприємців у веденні бізнесу.

ТПП України входить до Міжнародної торгової палати, Всесвітньої федерації палат, Асоціації торгово-промислових палат Європи, Ділової ради Чорноморського економічного співтовариства, Асоціації ТПП Центральної Європейської Ініціативи.

Читайте за темою: V Форум Global Ukrainians: «Українські бренди ставимо в тренди», #Ukraine #CreativeNation

На базі ТПП України діють:

  • Міжнародний комерційний арбітражний суд;
  • Морська арбітражна комісія;
  • Третейський арбітражний суд.


Вдячні Торгово-промисловій палаті за підтримку наших ініціатив та сподіваємося на плідну співпрацю. GU

Поділитись

Коментарі закріті