Global Ukraine News

Платформа #MyGlobalUkrainians: довідайтеся більше про українських активістів світу та долучайтеся до цікавих проектів!

Події Революції Гідності призвели до створення великої кількості нових українських рухів по всьому світу: щоденно українці на усіх континентах здійснюють інформаційні акції, збирають гуманітарну допомогу, допомагають українським стартапам знаходити партнерів та інвесторів, просувають українську культуру, приймають бійців АТО на лікування, організовують відпочинок для дітей-сиріт. Розквіт публічної дипломатії – саме так можна охарактеризувати діяльність українських осередків у світі.

Для більш системної координації волонтерської роботи три роки тому, в січні 2015 року, в Києві було засновано організацію Global Ukraine, з метою створення сприятливих умов для розвитку мережі Global Ukrainians. Активісти мережі розробили Стратегію народної дипломатії та почали працювати над втіленням спільних проектів.

7 та 8 липня цього року V Форум Global Ukrainians зібрав 450 зареєстрованих учасників, були делегації та представники українських громад світу з 22-х країн, 40 організацій прийняли за основу спільно розроблену Хартію мережі Global Ukrainians та увійшли у правління мережі.

Читайте за темою: V Global Ukrainians Forum: завдяки експатам Україна стала глобальною

Для інформування про різні українські проекти по всьому світу, для комунікації українських активістів, де б вони не жили та чим би не займалися, була розроблена платформа #MyGlobalUkrainians (https://gu-xm.icthh.com), де кожен український активіст може створити свій профіль, дізнатися про проекти інших організацій та долучитися до них, безпосередньо вийти на ініціаторів та проектних менеджерів, домовитися про співпрацю. Девіз роботи мережі Global Ukrainians«think globally, act locally, but share and network totally» (українською можна приблизно перекласти як «думай глобально, дій локально, та ділись своїм досвідом з однодумцями для кращого фінального результату»).

Платформа спільного розвитку та управління проектами #MyGlobalUkrainians – це і соціальна мережа, і найбільший довідник про українські осередки закордоння з описами їхньої активності. На платформі Ви, клікнувши на окрему країну, отримаєте одразу і список активістів, до яких можна звертатися за допомогою, зможете розсортувати проекти, виходячи з Ваших власних інтересів. Основні напрями діяльності мережі:

  • інформаційно-аналітична діяльність;
  • культурна дипломатія;
  • бізнес дипломатія;
  • освітні проекти;
  • соціально-гуманітарні проекти;
  • медична діяльність;
  • туристична діяльність.

Ця онлайн-мережа допомагає створювати команди однодумців та масштабувати проекти, залучає молодих високоосвічених українців з різних країн світу до ефективної комунікації, що повністю підтверджує її мото: «connecting people, places and ideas».

Крім того, платформа для активістів закордонних осередків дозволить краще обмінюватися інформацією, переймати закордонний досвід, черпати ідеї та натхнення, знаходити спільні рішення. Лише один приклад: Ваша громада хоче до себе запросити популярний український музичний гурт, проте витрати на транспорт покривати доведеться самостійно? Завдяки платформі, Ви зможете «кинути клич» серед активістів інших осередків Вашої країни чи сусідніх держав, організувати вже не один концерт, а тур для групи, що буде логістично значно простіше та дешевше.

Читайте за темою: Українські бренди ставимо в тренди: Ukraine – #CreativeNation

В пригоді стане проект і малому та середньому бізнесу, задля виходу на іноземні ринки. Iніціаторка та співзасновниця Форуму Global Ukrainians Віолета Москалу наголошує: «Якщо Ви виробляєте унікальну українську продукцію, то ми будемо раді розказати про Вас на весь світ та допомогти Вашому бренду розвивати глобальні продажі, зміцнювати Ваш експортний потенціал, знаходити нові партнерства та залучати необхідні інвестиції для розвитку. Одна з задач платформи #MyGlobalUkrainians – об’єднати активних українців світу та українські компанії, зацікавлені розвиватися на міжнародних ринках, на базі унікальної глобальної інтерактивної комунікаційної бізнес-платформи».

Тому переходьте за посиланням, реєструйтеся, та ласкаво просимо у #MyGlobalUkrainians – екстериторіальний простір для проактивних українських лідерів і симпатиків України. Всі Ваші локальні ініціативи можуть стати глобальними завдяки синергії нашої мережі, де Ви можете знайти мудрих та потужних однодумців з усього світу задля масштабування своїх ідей та проектів. Давайте разом, щоденними зусиллями втілювати великі проекти у життя, щоб Україна стала успішною країною щасливих людей!

Окрему подяку висловлюємо Фонду «Відродження» за надану підтримку для розробки технічної бази платформи #MyGlobalUkrainians та допомогу під час найбільш критичних ситуацій. Ми щиро цінуємо наше співробітництво та надіємося на його подальше розширення. GU

Поділитись

Коментарі закріті