Global Ukraine News

Українські бренди ставимо в тренди: Ukraine – #CreativeNation

На сьогодні український бізнес шукає можливості виходу на нові глобальні ринки, також в Україні наразі є безліч товарів, про експортний потенціал яких самі українці часто не здогадуються.

Українці світу дуже активно просувають інтереси України на глобальному рівні, про нас можна прочитати на сайті global-ukraine-news.org, один з наших напрямів роботи – “Українські бренди ставимо в тренди“.

Global Ukraine Business Hub – глобальний комунікаційний ресурс для експатів/вихідців з України та усіх зацікавлених у просуванні України в світі, а також в рості економічного/соціального рівня всередині країни.

Читайте за темою:  Олексій Золотарьов: «Закордонні українці, долучившись до Global Ukraine Business Hub, отримають не лише можливість купити якісний український товар, але й підтримати свою країну»

Мета Global Ukraine Business Hub – сприяти розвитку українського експорту в кількісних показниках завдяки спільним результативним зусиллям; сприяти залученню іноземних інвестицій в український бізнес.

Global Ukraine Business Hub включає:

  • розробку торгового онлайн-майданчикa Global Ukraine Marketplace (цільова аудиторія  – 20 млн української діаспори в різних країнах світу);
  • розробку інтерактивної комунікаційної онлайн бізнес-платформи #MyGlobalUkrainians (#MGU) із ресурсом для фізичного просування бренду на зовнішніх ринках.

На платформі-маркетплейсі ми просуватимeмо креативні українські бренди, бо Україна – #КреативнаКраїна. Якщо Ви виробляєте унікальні українські товари, то ми будемо раді розказати про Вас на весь світ та допомогти Вашому бренду розвивати глобальні продажі, зміцнювати Ваш експортний потенціал, знаходити нові партнерства та залучати необхідні інвестиції для розвитку.

Задача платформи #MGU – об’єднати активних українців світу та українські компанії, зацікавлені вийти/розвиватися на міжнародних ринках, на базі унікальної глобальної інтерактивної комунікаційної бізнес-платформи.

Global Ukraine Business Hub є унікальним інструментом для просування креативних українських брендів на закордонні ринки. Він дозволить українським компаніям закріпитися на нових експортних ринках, надаючи необхідну інформаційну підтримку та допомогу у пошуку партнерів. Таким чином українці зможуть розвивати бізнес в усіх куточках світу та залучати інвестиції в Україну, безпосередньо сприяючи її економічному розвитку та процвітанню.

У зв’язку із запуском цього проекту закликаємо усіх охочих долучитися до нашого бліц-дослідження можливостей для українських брендів в Вашій країні та про те, які саме українські товари можуть сподобатися місцевому населенню. Опитувальник доступний тут.

Підсумки опитування та презентація експортних можливостей української креативної економіки відбудуться під час літнього Форуму Global Ukrainians 07-08 липня у Києві.

Читайте за темою: Нові можливості та цікаві анонси від Global Ukraine

Девіз нашого бізнес хабу – українські бренди ставимо в глобальні тренди та допомагаємо реформувати Україну, підтримуючи розвиток українського креативного класу! GU

Поділитись

Коментарі закріті