Global Ukraine News

В Україні розробили цикл новітніх уроків з інформатики

«The Future» — це цикл уроків з інформатики, який тепер безкоштовно розповсюджують серед українських шкіл. Проект Олександра Лісовського покликаний розповісти учням не про умовні командери та бейсіки, а про реальні дрони та VR. Про це повідомляє Na Chasi.

Читайте за темою: Відомий голлівудський стиліст зустрівся із наймолодшим дизайнером України-2017

Зараз на сайті thefuture.news можна знайти вже 8 уроків. На кшталт «Біткоїни — цифрові гроші майбутнього» або «Поновлювана енергія майбутнього». За словами Олександра, до кінця року їх буде вже 40.

Читайте за темою: Підтримаймо українську команду школярів на міжнародному конкурсі у Китаї

Відомо, що до проекту The Future вже долучилися 300 шкіл та 24 хоумскулери (діти, що навчаються вдома) з усієї України. Діти зможуть не тільки прослухати лекції, а й потримати у руках різноманітні «розумні» девайси. Конспекти уроків затвердили у Міністерстві освіти, тому що вони відповідають концепції Нової Української школи. Вже є домовленості з La Metric (розумний настільний годинник), PetCube (пристрій, що дозволяє власникам домашніх тварин стежити за своїми улюбленцями на відстані), Ajax systems (охоронні системи, контролери, датчики та пристрої для розумного будинку). Ці компанії надали тестові пристрої, які поїдуть у турне українськими школами. До речі, вже скоро The Future відкриє прийом заявок на уроки з пілотування дронів! Усі анонси — також на сайті або у групі проекту на Facebook.

 

Поділитись

Коментарі закріті