Global Ukraine News

Українську моду представлять у Барселоні

15-16 листопада 2017 відбудуться Дні української моди в Барселоні з виставкою-шоу «Естетика емоцій» («La estetica de la emocion») від ексклюзивного авторського бренду TKANA.UA (Україна, Львів).

Захід відбувається за підтримки Генерального Консульства України в Барселоні, мерії міста Барселона, Львівської міської ради, Львівської торгово-промислової палати.

TKANA.UA – авторський бренд тканих речей, проект львівського дизайнера Мар’яни Приймак та її творчої команди.

Читайте за темою: У Барселоні відбудеться масштабний український фестиваль

У програмі:

  • Арт-показ колекції брендового одягу та аксесуарів за участі засновника Міжнародної модельної школи Фернандо Еррера і його супер-моделей;
  • Знайомство з автором бренду – дизайнером Мар’яною Приймак та українськими техніками ручного ткацтва;
  • Створення власного неповторного образу від TKANA.UA (шоу-рум емоцій).

Для гостей та відвідувачів готують також і приємний  бонус – ексклюзивний концерт європейської музики у виконанні: лауреатів міжнародних конкурсів Соломії Приймак (сопрано) та Романа Ріпки (фортепіано).

Читайте за темою: Українці Барселони запрошують на концерт групи українського танцю з Чикаго

Захід відбудеться у Begemot Art & Fashion Gallery (Carrerde Trafalgar, 56, Barcelona).

Відкриття – 15 листопада о 20.00 (вхід за запрошеннями). 16 листопада (вхід платний, квитки в галереї). Виставка відкрита з 10.00 до 21.00.

Партнери заходу –  Міжнародна платформа Success Modelling Academy Ukraine (Київ, Україна), Асоціація українців Барселони «Джерело» (Барселона), cуспільство «Україна-Світ» (Київ, Україна), компанія «Innjoy Agen ciade Innovacion y Desarrollo» (Барселона), Hernando Herrera International Modeling Academy (Barcelona). GU

Поділитись

Коментарі закріті