Global Ukraine News

За мотивами «Сторожової застави» створили комп’ютерну гру з технологією доповненої реальності

Гра має назву The Stronghold Defence / «Сторожова Застава: Оборона». Мета: захистити магічний портал і відбити наступ ворогів за допомогою захисних споруд. За знищення половців нараховуються монети, за які можна будувати інші захисні споруди, йдеться на сторінці фільму у соціальній мережі.

Читайте за темою:  У Страсбурзі відбувся показ «Сторожової застави»

The Stronghold Defence — це перша українська гра по фільму, в якій використана технологія доповненої реальності. Усі етапи розробки, від графічного дизайну до ігрових моделей, програмування і паблішингу, власними силами здійснила команда Signal Red. У The Stronghold Defence точно відтворено локальний історичний об’єкт Києва — Золоті Ворота.

Гру виконано в жанрі tower defence і в ній можна власноруч боронити древній Київ, збудувавши захисні споруди на підступах до міста, відчути себе в ролі богатиря, що відбиває атаку половців, також безпосередньо керувати плином подій.

Для активації The Stronghold Defence використовується спеціальна мітка-камінь (завантажити можна тут: http://signalred.tv/thestronghold, надрукувати і розмістити на горизонтальній поверхні). Щоб почати гру, наведіть камеру смартфона чи планшета на зображення мітки-каменя.

Гру можна завантажити в AppStore та Google Play. GU

Поділитись

Коментарі закріті