Global Ukraine News

У Страсбурзі відбувся показ «Сторожової застави»

Ввечері 14 жовтня у Страсбурзі, в одному з найстаріших кінотеатрів Європи «Odyssee», що в самому центрі міста, відбувся показ українського фільму-фентезі «Сторожова застава».

Показ пройшов у рамках першого Тижня українського кіно у Страсбурзі «Фокус на Україні – Focus sur l’Ukraine», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На свято Покрови, в день, коли Україна відзначає День захисника Вітчизни, дуже символічно –  і ми так спеціально запланувалиb – дивимося «Сторожову заставу» – фільм про захисників». Вітаю всіх зі святом», – наголосив перед переглядом Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

Читайте за темою: Українське кіно покажуть у Страсбурзі

На показі фільму був присутній один зі сценаристів картини Ярослав Войцешек. Він розповів, що планується зйомка другої частини фільму «Сторожова застава», також починаються зйомки фільму «Захар Беркут», у планах знімати космічну фантастику, де будуть присутні українці.

Показ фільму, організований Постійним представництвом України при Раді Європи, був присвячений українському режисерові Олегу Сенцову, незаконно ув’язненому в Росії.

Читайте за темою: Українське фентезі про супергероїв: цікаві подробиці зйомок

Як відомо, фільм вийшов у широкий кінопрокат 12 жовтня. Стрічку демонструють нині на 250 екранах кінотеатрів по всій Україні. Також права на «Сторожову заставу» продано у Францію, Іспанію, Японію, Південну Корею. На етапі переговорів – Китай, Італія та Німеччина. У листопаді картина буде показана у рамках American Film Market.

Поділитись

Коментарі закріті