Global Ukraine News

Українське фентезі про супергероїв: цікаві подробиці зйомок

Зйомки першого українського фентезі про супергероїв «Сторожова застава» (з сучасними візуальними ефектами для широкої аудиторії, знятого за мотивами однойменної книги українського письменника Володимира Рутківського) завершилися. Про це повідомляє Film.ua.

«Це історія про те, як звичайний школяр Віктор через загадковий портал часу потрапляє у загадкове минуле, де знайомиться з билинними богатирями Олешком, Іллею, Добринею і разом із ними встає на захист Сторожової застави від половців. Вітько опиняється в самому епіцентрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість», — йдеться в описі до фільму.

На 22 грудня запланована прем’єра фільму. А поки команду фільму ще чекає клопітка робота з постпродакшину, вони привідкрили деякі таємниці зйомок. Локаціями для зйомок фільму стали українські Карпати та Скелі Довбуша, Коростишівський кар’єр, Тетерівський кіш, таємничі озера та болота, натурний майданчик кіностудії FILM.UA, де спеціально були збудовані масштабні декорації самої Сторожової застави.

Спеціально для зйомок художник по костюмам Антоніна Белінська та її команда розробили понад півтори сотні ексклюзивних костюмів, які згодом були виготовлені вручну. Важко уявити, але лати Добрині складаються з півтисячі пластин, а важить костюм богатиря понад 30 кілограмів. Окрім того, костюми головних героїв доповнені справжніми раритетними аксесуарами з приватних колекцій: наприклад, сережка Добрині – ХІ століття , а пряжка Іллі – ХІІІ століття.

Читайте за темою: Все, що Ви хотіли знати про Івана Купала

На створення прикордонного містечка Римова художника-постановника надихнула подорож в історико-культурний заповідник «Тустань». Було розроблено  більш як 20 ескізів перш ніж розпочалося її будівництво. Кожну колоду обробляли вручну, дотримувалися технології зрубів, яка дійшла до нас ще з прадавніх часів, і фортеця вийшла зовнішньо достовірною. А от балкони й галереї – вже з іншої епохи, але вони ефектно виглядають у кадрі. Елементи фентезі втілили й у дерев’яному ліфті з унікальною системою шестерень.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Коментарі закріті