Global Ukraine News

Українська компанія «Kodisoft» – унікальні українські IT технології

«Kodisoft» – українська компанія, що виробляє мультимедійні столи та програмне забезпечення для ресторанів, які не мають аналогів у світі. Їх унікальний стіл-планшет має надміцний тонкий екран HD якості з найбільшою діагоналлю, а також спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє оптимізувати роботу ресторану та збільшити його прибутки.
Серед численних функцій столу: можливість робити замовлення з меню ресторану та слідкувати за його приготуванням, розраховуватись карткою, викликати таксі, спілкуватися в соціальних мережах з іншими відвідувачами та багато іншого. Сенсорна технологія столу моментально розпізнає тисячі дотиків та визначає форму об’єкту.

Читати за темою: Новини українських ІТ-стартапів

Розробка на 100% українська: від ідеї до втілення. Усі столи та програмне забезпечення повністю виготовляються та збираються в Україні з українських матеріалів.

Після вдалого дебюту, 4 роки на Кіпрі, українська компанія встановила столи в 7 ресторанах по всьому світу, відкрила офіс у Канаді, і скоро, нарешті, співпрацюватиме і з українськими ресторанами та торговими центрами. Першими протестувати потужність і функції українських інновацій зможуть мешканці Києва та Львова вже на початку січня.

Півроку тому інтерактивні мультимедійні  столи від української компанії стали справжньою IT сенсацією на Канадсько-Українському бізнес форумі, організованому Офісом з просування експорту разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України .

Керуючись принципом: «краще один раз побачити, ніж сто разів почути», компанія приїхала на форум зі своїм ноу-хау і не прогадала. Біля стенду з українським столом хоча б на кілька хвилин зупинявся чи не кожен учасник форуму, включаючи Прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо. А вже через кілька місяців після вдалої презентації та проведених зустрічей офіс української компанії відкрився на центральній вулиці Торонто.

Читати за темою: Україна та Канада підписали Угоду про зону вільної торгівлі

«Це прекрасний приклад того якісного і високотехнологічного продукту з високою доданою вартістю, з яким Україну мають асоціювати у світі», – підкреслила перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталья Микольська.

Не менший ажіотаж технології «Kodisoft» створили на найбільшому міжнародному шоу торгової нерухомості MOPIC у Каннах. За словами власника компанії, такі заходи допомагають встановити правильні контакти та знайти партнерів.

  1. Три секрети успіху від власника компанії «Kodisoft» Дмитра Костика для українських компаній:
    Треба працювати багато і наполегливо. Не обмежуйтесь 8-10 робочими годинами. Читайте, надихайтесь і збільшуйте свою продуктивність.
  2. Мисліть ширше. Повірте, бізнес-інкубатор для стартапу – це не межа розвитку. Ставте за ціль побудувати глобальний бізнес.
  3. Нічого не бійтесь. Не бійтесь їздити по світу і розказувати про себе. Не бійтесь замарати руки і показувати все своїм прикладом.

Компанія «Kodisoft» є цікавим прикладом українського бренду який мережа Global Ukrainians зможе успішно просувати на глобальному рівні. GU

Поділитись

Коментарі закріті