Global Ukraine News

Російські письменники звернулися до Путіна щодо звільнення Олега Сенцова

Більш ніж 60 членів Всесвітньої організації письменників (Російський ПЕН-центр) написали лист Президенту Росії Володимиру Путіну з проханням звільнити українського режисера Олега Сенцова. Про це повідомляє Znaj.ua.

«Ми просимо Вас, пане президенте, застосувати до Олега Сенцова норму закону, що дозволяє главі держави приймати рішення про помилування засуджених без визнання провини з їх боку», – йдеться в листі письменників президенту.

Читайте за темою: Джонні Депп підтримав українського режисера Олега Сенцова

Серед підписантів опинилися Майя Кучерская, Олександр Кушнер, Денис Драгунський, Олександр Архангельський та інші відомі сучасні письменники та журналісти.

Читайте за темою: Українці в Гонконгу організували показ фільму Олега Сенцова

11 травня 2014 року співробітники російських окупаційних силових структур затримали Олега Сенцова, Геннадія Афанасьєва, Олексія Чернія та Олександра Кольченка в Сімферополі. Їм було пред’явлено звинувачення у підготовці терористичного акту. За інформацією спецслужби, затримані готувалися «у складі терористичної організації до здійснення вибухів у ніч на 9 травня 2014 року біля меморіалу «Вічного вогню» і пам’ятника Леніну в Сімферополі, а також підпалів офісів громадської організації «Русская община Крыма» та представництва партії «Единая Россия» в Сімферополі 14 і 18 квітня 2014 року».

Коментарі закріті