Global Ukraine News

Мережа #GlobalUkrainians продовжує будувати мости для того, щоб просувати інтереси України в світі на глобальному рівні

Сьогодні надзвичайний день для Global Ukraine News – ми відзначаємо свій перший ювілей, адже рівно рік тому наша глобальна інформаційна платформа розпочала свою діяльність. За цей час команда Global Ukraine News висвітлювала найцікавіші новини з життя глобальних українців, знайомила читачів з щоденними українськими перемогами, розпитувала найактивніших українських експатів про народну культурну та бізнес дипломатію, здійснювала моніторинг закордонного інфопростору, розповідала про життя українських закордонних громад.

Загалом, за цей час було написано близько 2000 матеріалів на різні тематики,  встановлено контакти з понад 70-ма країнами та 300-ми осередками та українськими організаціями. З Global Ukraine News радо співпрацюють і українські лідери експати, які займаються народною дипломатією, і також чимало офіційних українських дипломатичних та консульських представництв за кордоном.

Натиснувши на банер, можна переглянути профілі кожної з країн, з якими співпрацює Global Ukraine News

В цей день команда Global Ukraine News підготувала своїм читачам подарунок. Сьогодні ми хочемо презентувати по-справжньому унікальну розробку – глобальну інтерактивну карту, яка дозволить Вам комплексно та найбільш повно поглянути на життя українців у світі.

За допомогою карти Ви отримаєте інформацію про географічне розміщення українців у світі, а перейшовши на профіль конкретної країни – зможете дізнатися, чим займаються там українці, які івенти організовують, як наші народні амбасадори просувають інтереси України в цій країні, тощо. А в профілі кожної країни будуть також доступні й усі публікації, які були зроблені редакцією #GlobalUkraineNews про кожну з країн, та фотоальбом, в якому Ви зможете переглянути яскраві світлини з життя #GlobalUkrainians.

Мережа #GlobalUkrainians почала системно розвивати стратегію народної дипломатії, коли наша країна опинилась в небезпеці, під час Майдану та на початку військових дій на Сході. Тепер наша мережа працює також над консолідацією зусиль для підсилення інституційного розвитку держави та громадянського суспільства. Закордонні українці сьогодні потрібні Україні як ніколи, тому ми користуємось нагодою, щоб подякувати кожному з Вас цим подарунком за всю зроблену роботу, за час, гроші та енергію, яку Ви продовжуєте надавати, щоб підтримати тих, хто боряться наразі на фронті з державою агресором або на фронті «внутрішніх реформ».

Поділитись

Коментарі закріті