Global Ukraine News

Як до маленьких українців в Сінгапурі завітав Миколай

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Українські громади по всьому світу також влаштували для діточок справжні святкування і на кожне з них із довгоочікуваними подарунками завітав Святий Миколай. Не винятком стала й українська громада Сінгапуру, яка вже втретє організовувала святкування Дня Святого Миколая. 

Читайте за темою: Український тиждень в Сінгапурі: «кулінарна» дипломатія (фоторепортаж)

Організатором свята виступив Український Клуб в Сінгапурі, який підготував казкову виставу з дітлахами. Свято проходило в Singapore Recreation Club lounge 1883. Український Клуб орендував там велику залу зі справжньою сценою, щоб маленькі артисти відчули себе акторами в театрі. Приміщення було декороване в новорічному стилі.

За словами організаторів, під час репетицій все більше дітлахів дізнавалися історію про Святого Миколая, ким він був, які справи робив за життя. А самі репетиції завжди проходили дуже звучно та весело: звірятка, ангели та чортик сумлінно тренувалися.

Читайте за темою: Українці у Сінгапурі відзначили подвійне свято: День Незалежності України та Перший ювілей Українського клубу (Фото)

На всіх гостей свята чекали привітання від президента Українського Клубу, Посла України в Сінгапурі, музичний подарунок від українських музик, багато веселих ігор та конкурсів. Сам Миколай завітав у гості і почастував чемних діточок подарунками. А дітлахам так сподобалось виступати на сцені, що вони вже зараз бронюють собі ролі на наступний рік, розповідають організатори.

Фото: Ukrainian Club in Singapore

Коментарі закріті