Global Ukraine News

Новорічне свято для дітей відбулось у Посольстві України в Йорданії

У приміщенні Посольства України 24 грудня відбулось Новорічне свято для дітей, української громади та йорданців, яке організувало громадське об’єднання «Українська хата в Йорданії».

У ході заходу виступив Український вокально-хореографічний колектив «UA Kids», який заспівав святкові різдвяні і новорічні пісні та виконали захоплюючі танцювальні номери. Також звучали щедрівки та колядки зі справжнім вертепом. Діти вінчували всім доброго здоров’я та миру в Україні. Жіночий квартет також порадував музичною колядою та новорічним привітанням. А ще, гості свята мали можливість скуштувати справжню Різдвяну кутю за “солодким столом”.

Читайте за темою: Дитяче свято Гелловін українців у Йорданії: маленькі «монстрики», атмосферні ігри та «страшно» смачнючі солодощі

«Ми підготували з  учнями “Української хати”  нові вокальні та хореографічні номери на Різдвяну і Новорічну тематику. Весь зал щедрував разом з дітьми! Батьки підспівували та вітали бурхливими оплесками маленьких танцівниць, що було дуже приємно. Багато хто долучився: хтось розповідав вірші, хтось намалював картину. Ми, як організатори свята, дуже щасливі від того, що робота вкладена в цю справу принесла стільки радості!», – розповідає координатор громадського об’єднання «Українська хата в Йорданії» Ольга Завидняк.

Читайте за темою: Виставка видатного українського художника відкрилась в Йорданії

Учасників привітали Посол України Сергій Пасько та Дід Мороз. Всі діти отримали подарунки з нагоди новорічних та різдвяних свят. GU

Коментарі закріті