Global Ukraine News

Українці в Еміратах організували справжню новорічну казку для малечі (Відео)

Нещодавно українська громада в Еміратах організувала  дитячий новорічний ранок. Свято вийшло дуже веселим та феєричним. Організатори підготували багато цікавих розваг та приємностей для малечі.

Читати за темою: Українці в Еміратах провели майстер-класи з Петриківського розпису (Фоторепортаж)

Ідея проведення свята виникла сама собою. Кожна з нас пам’ятає свої Новорічні ранки, коли були маленькими. Ми хотіли, щоб наші діти мали можливість побувати на українському новорічному ранку, як це було у нас. Тому за основу взяли традиційні солодкі подарунки з українськими цукерками і звичайно мандаринкою! Кожен з батьків вніс свій вклад у організацію свята. Хтось займався доставкою цукерок, хтось – пошуком подарунків, хтось взяв на себе спілкування з іншими батьками і опікувався фінансовою частиною. Основними організаторами були Марина Миколаївна, Яна Сагайдак і Надя Мусюк”, – розповідає співорганізатор заходу, Марина Миколаївна.

На свято до дітей завітав справжні Санта Клаус, Эльф и Айс Бейбі, завдяки яким діти потрапили у справжню різдвяну казку. Малеча мала змогу добряче повеселитись приймаючи участь у різноманітних конкурсах та спостерігаючи за чудовим шоу з мильних бульбашок. Звичайно дитяче свято не пройшло без солодощів. Організатори підготували для гостей солодкий стіл з  надзвичайно смачним тортиком.

Читати за темою: Як українські діти в Еміратах навчалися ліпити вареники (фоторепортаж)

Організувати таке чудове новорічне свято нам вдалося завдяки згуртованості громади. Внесок кожного був дуже важливий. Наші враження від свята- це щастя і радість. В нас вийшло зробити казку як для дітей, так і для дорослих. Ми дуже раді, що навіть далеко від України у нас виходить об’єднуватися і спільними зусиллями робити для наших дітей такі чудові івенти.”- зазначають організатори свята. GU

Коментарі закріті