Global Ukraine News

У Мозамбіку запрацювало українське консульство

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відбулося урочисте відкриття Почесного консульства України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки.

Як передає «Новинарня», у церемонії, яка відбулася 20 жовтня, відкриття брали участь новопризначений Почесний консул України в Мапуту Абіліу Соейру, Тимчасовий повірений України в Південно-Африканській Республіці Любов Абравітова, Консул України в ПАР Олександр Юркін, заступник начальника департаменту Америки та Європи МЗС Мозамбіку, представники МЗС, ділових кіл країни та української діаспори Мозамбіку.

Відкриття Почесного консульства України в Мапуту вважається показником зацікавленості України у Мозамбіку, бажання сприяти розширенню співробітництва між двома країнами.

Читайте за темою:  «Я на тебе чекатиму під каїсе-дра» або культурна рефлексія африканських творів

Почесний консул України в Мапуту Абіліу Соейру висловив подяку за честь, яку надала йому Україна, пообіцявши докласти всіх зусиль для розвитку ефективного співробітництва між Мозамбіком та Україною на всіх ділянках.

У планах консульства – прийом відвідувачів, робота з урядовими та бізнесовими делегаціями двох країн, організація виставок, присвячених різним аспектам культурного, суспільно-політичного та економічного життя України, мистецьких заходів тощо.

Читайте за темою: Перформанс «Пісок» – гостра розмова на теми, спільні для сучасної України та багатьох країн Африки

Почесне консульство України в Мапуту відкриє двері для відвідувачів 23 жовтня 2017 року за адресою: м. Мапуту, вул./Av. Armando Tivane № 1554.

Адреса консульства у мережі Facebook: Consulado Honorário da Ucrânia em Maputo

Поділитись

Коментарі закріті