Global Ukraine News

Перформанс «Пісок» – гостра розмова на теми, спільні для сучасної України та багатьох країн Африки

26 червня о 20.00 в Театральному Центрі ім. Леся Курбаса відбудеться перформанс «Пісок», який народився завдяки зустрічі поезій африканських країн та України на сторінках антології «Каїсе-дра росте, де хоче» (2016).

«Пісок» – це назва інтердисциплінарного перформансу, в основі якого лежать тексти сучасних українських і африканських поетів із антології «Каїсе-дра росте, де хоче». В його створенні беруть участь четверо танцівників компанії Black ORange Dance Production (Київ), етно-театр Дивина (Донецьк) і афро-драмери з гурту Afri KAN (Україна-Західна Гвінея).

У процесі роботи над перформансом і експериментів з мультидисциплінарністю, тексти піддаються частковій деконструкції, при цьому деякі з них, можливо, змінюються до невпізнаванності. Весь цей час артисти скрізь знаходять пісок: в складках репетиційного одягу, в рюкзаках і взутті. Час пересипається піском і опиняється у них під ногами, заповнює собою щілини. Пісок оселяється у думках і словах. Відбувається рух дорогою, яка також є піском.

Читайте за темою: «Я на тебе чекатиму під каїсе-дра» або культурна рефлексія африканських творів

Наближаючись до фіналу роботи, стало зрозумілим, що з усіх складових перформансу абсолютно ненавмисне було зіткано нашу сьогоднішню реальність. Пісок став кров’ю вистави. Кожен рух, що з’явився випадково або усвідомлено, знайшов відведене йому місце. Залишалося сплести у зітканий артистами різнобарвний килим музику і вдихнути у рух життя.

Купуйте квитки, будьте учасниками та свідками гострої розмови на теми, спільні для сучасної України та багатьох країн Африки. Квитки можна придбати тут.

Поділитись

Коментарі закріті