Global Ukraine News

Парижан познайомлять з сучасним Києвом

13 липня в Українському культурному центрі у Парижі буде презентовано проект «Вітання з Києва», у якому візьмуть участь київські художники Юрій Вакуленко та Альберт Фельдман, а також фотограф Сара Атлас. У проекті представлено живописні роботи та фотографії, що розповідають про українську столицю у пейзажному жанрі.

Проект має на меті візуалізувати Київ у свідомості європейців. Роботи учасників проекту демонструють місто як одну з найцікавіших європейських столиць. Кожен з учасників проекту має свій унікальний погляд на Київ, тому відвідувачі виставки отримають можливість побачити місто таким як воно є: давнє і сучасне, затишне і яскраве, а часом – загадкове і містичне.

Читайте за темою: Український художник з Ізраїлю покаже Києву «Іноземну Батьківщину»

Юрій Вакуленко – відомий київський художник, директор Національного музею «Київська картинна галерея». За останні 25 років його персональні виставки відбувалися  в Україні, Франції, Іспанії, Угорщині та Італії. Роботи були представлені на відомих міжнародних аукціонах McDougals і Phillips.

Альберт Фельдман – ізраїльський та український художник, громадський діяч, ізотерапевт. Член ізраїльської та української національних спілок художників.

Сара Атлас – фотохудожниця з Києва. Автор багатьох персональних виставок. У своїх роботах Сара Атлас досліджує культуру та історію країн світу, соціальні проблеми та загальнолюдські цінності.

Поділитись

Коментарі закріті