Global Ukraine News

В Австралії за сприяння української діаспори видали дослідження про російську гібридну війну

Асоціація українців Сіднея надала фінансову підтримку публікації в Австралії наукових досліджень, присвячених методам ведення гібридної війни з боку Росії проти України.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Гібридна війна – це той аспект українсько-російського конфлікту, який цікавий австралійському політичному і науковому середовищу, тому ми вдячні усім сторонам, які відгукнулися на запит посольства щодо можливості публікації і розповсюдження цих матеріалів в Австралії», – повідомили в Посольстві України в Австралії.

Читайте за темою: В Австралії випустили книгу з українськими великодніми рецептами

Це — дослідження російського професора Юрія Федорова «Hybryd war a la russe» та українських науковців Валентина Бадрака та Дмитра Козлова «The Kremlin’s information front». Після отримання рецензій від австралійських експертів, посольство звернулося за дозволом на друк публікацій до Центру досліджень, армії і конверсії, а згодом і до українських організацій Австралії з проханням профінансувати згаданий друк.

Опубліковані в Австралії посібники буде розповсюджено серед політиків та експертів, депутатського корпусу та науковців, а також надіслано до провідних експертно-аналітичних центрів Зеленого континенту.

Поділитись

Коментарі закріті