Global Ukraine News

Відомий український гурт створив кавер-версію на саундтрек серіалу «Гра престолів»

Український гурт B&B project створив власну кавер-версію на саундтрек популярного американського серіалу «Гра престолів» (7 сезон).  Відповідне відео група опублікувала на своєму каналі в YouTube.

«Українська група B&B project презентувала власну версію саундтрека з серіалу «Гра престолів», – йдеться в описі до саундтреку.

Читати за темою: У Бельгії відбудеться фестиваль української пісні

Зазначається, що зйомки кліпу проходили в одному з Семи Чудес України – Кам’янець-Подільській фортеці, оскільки вона якнайкраще передає атмосферу середньовічної Європи. Традиційно композицію українські музиканти виконали на народних музичних інструментах – бандурі та баяні.

Відео вже набрало більше 40 тис. переглядів.

Нагадаємо, B&B Project (Bandura & Bayan Project) – український інструментальний колектив, який активно популяризує народні інструменти як в Україні, так і за її межами. Гурт, який складається з двох музикантів – бандуристки Тетяни Мазур та баяніста Сергія Шамрая, є лауреатами міжнародних конкурсів.  Перший відеокліп музикантів зібрав 1000000 переглядів на YouTube, і став найпопулярнішим відео в Інтернеті з участю бандури, а Тетяна Мазур стала кращою бандуристкою року на фестивалі «Країна мрій».

Поділитись

Коментарі закріті