Global Ukraine News

Українка отримала відзнаку від Конгресу США

Українка з Ірландії Оксана Шадріна отримала відзнаку Конгресу США за внески у бізнес та суспільне життя.

«Я народилася в часи Радянського Союзу, коли американці та радянське населення сприймали один одного як ворожі держави. Дуже приємно, що зі здобуттям Україною незалежності багато змінилось на краще. Для мене неймовірно велика честь, що Конгрес США відзначив мою діяльність в бізнесі та суспільному житті. Це дає натхнення продовжувати працювати в тому ж напрямку», – розповідає вона gazeta.ua.

Читати за темою: Українка створює смачні картини

Крім цього, Оксану Шадріну проголосили Амбасадором туризму від Конгресу США. А її кафе-морозиво Fantastic Flavours запросили на урочистий запуск трансатлантичних перельотів з аеропорту Корк до Сполучених Штатів.

«Поширювати інформацію про Ірландію, та зокрема Корк – почесна справа, що має довгострокові переваги для туризму між США та Ірландією. Я з нетерпінням чекаю на той час, коли я зможу взяти участь у розвитку зв’язків між Ірландією та Україною», – каже підприємиця.

Жінка родом із Кривого Рогу, два роки тому переїхала в Ірландію. В Україні працювала провідним спеціалістом з набору та навчання персоналу, бізнес-тренером у великій міжнародній компанії.

Наразі в Ірландії Оксана має власну справу – кафе-морозиво «Fantastic Flavours Ice Cream Parlour». В майбутньому жінка планує відкрити кафе-морозиво і в Україні.

«Це допоможе створити нові робочі місця та зміцнити зв’язки між Ірландією та Україною. Я не бачу причин, які б завадили ірландським компаніям активніше вести бізнес в Україні. Робота над вирішенням існуючих проблем в Україні, подолання корупції, кваліфіковані працівники – це те, що відкриє для України багато можливостей для економічного і соціального зростання та допоможе бути повноцінним учасником європейської спільноти», – каже українка.

Поділитись

Коментарі закріті