Global Ukraine News

У Сінгапурі відзначили День Незалежності України

Святкування 26-ї річниці Дня Незалежності України та другої річниці Українського клубу в Сінгапурі відвідало понад 100 діаспорян, що є власним рекордом громади за кількістю людей у вишиванках. Про це повідомляється на сторінці «Українського клубу в Сінгапурі» у Фейсбуці.

Читати за темою: Український Клуб у Сінгапурі – місце, де кожен українець може зустріти своїх однодумців, співвітчизників, друзів

«За доброю традицією українська громада Сінгапуру зібралася у знаковому комплексі Чаймес відзначити День Незалежності України та Другу річницю Українського Клубу в Сінгапурі. Більш ніж 100 місцевих українців різного віку заповнили IndoChine Group CHIJMES, центр Сінгапуру ще ніколи не бачив стільки вишиванок!» – йдеться у повідомленні.

На святі звучали офіційні привітання від Посла України Дмитра Сеніка, Консула Олени Ялової та президента Клубу Михайла Герасимова, лунали чарівні українські пісні та дитячі вірші, до того ж можна було посмакувати багатьма українськими стравами.

А от хітом заходу став гопак у виконанні активістів Клубу. Для всіх відвідувачів Чаймс, схоже, саме цей танок став головним шоу вікенду.  GU

 

Поділитись

Коментарі закріті