Global Ukraine News

Гості чеського фестивалю полюбили український гурт

NNО Ukrajinsko Evropská Perspektiva, UAPORTAL.CZ, та місцеві волонтери, в рамках культурної співпраці з мерією Праги, презентували Україну на фестивалі “Poznejme se, sousedé- Сусіди, давайте познайомимось”- свято  для всієї родини, повідомляє uaportal.cz.

У програмі були кулінарні шоу, дегустація смачної їжі з різних куточків світу, майстер-класи з жонглювання, малювання на обличчі.

Українці частували гостей свята варениками, печеним на вогні м’ясом, салом з часником, домашніми стрийськими ковбасами, квашеними овочами, фаршированими перцями, налисниками з м’ясом і грибами, українською горілкою і домашніми настоянками зі Львова, квасом та іншими українськими смаколиками. Справжнім красенем на святі був коровай спечений львівськими майстринями.

Гості також могли насолодитися виступом танцювального колективу “Джерело” та співом музичного гурту “Ігніс», яких гості не хотіли відпускати зі сцени.

Читати за темою: Українська громада Аргентини взяла участь у Фестивалі культур

Волонтери в українському наметі попрацювали на славу, продавши їжі і напоїв на суму 22.000 крон, що ж після відрахування всіх витрат, склало 16.000. Виручені кошти послугують першим внеском в організації відпочинку для дітей постраждалих від війни на сході України, проект Української Європейської Перспективи “Чеські канікули для дітей загиблих військових”. Цієї зими в Чехії проходитимуть вже п’яті канікули для дітей з України, які організовує УЄП спільно з місцевими волонтерами.

«Волонтери в українському наметі попрацювали на славу і вторгували за день 22.000 крон. Відрахувавши всі витрати на закупівлю товарів, ми маємо наш перший, великий внесок на зимові канікули для дітей загиблих військових», – повідомляє Галина Андрейцева, українка в Празі.

Поділитись

Коментарі закріті