Global Ukraine News

Українські зірки заговорили німецькою мовою

До старту Українсько-німецького року мов зірки прочитали «Садок вишневий коло хати» німецькою мовою. Героями відео стали Джамала, Саша Кольцова, Остап Ступка, Віктор Бронюк, Анна Панова та Юрій Марченко, пише 24 канал.

Читайте за темою: Українку обрали у топ-50 найкращих педагогів світу

«Ми запросили зірок продекламувати переклад всесвітньовідомого вірша Тараса Шевченка «Садок вишневий…». У такий спосіб ми хочемо не лише відзначити 170-річний ювілей одного з найпопулярніших українських віршів, але й показати, що німецькою він звучить так само мелодійно, – сказала директорка Goethe-Institut в Україні Беате Кьолер. – Учасники нашого відеопроекту володіють німецькою мовою на різному рівні. Наприклад, Джамала добре говорить німецькою, а телеведуча Анна Панова та актор Остап Ступка знають лише кілька слів. Але всі герої впоралися з віршем однаково чудово!»

Режисером відеопроекту стала Анастасія Буковська. Відео супроводжує пісня «Колискова», слова до якої написав Сергій Жадан, музику – Олег Каданов, а виконали гурт «Лінія Маннергейма» і Саша Кольцова.

Українсько-німецький рік мов офіційно стартує вже 9-10 вересня. Першою масштабною подією стане Фестиваль-відкриття на Контрактовій площі у Києві. У його програмі – концерти німецьких та українських гуртів, наймасовіший урок німецької, майстер-класи з робототехніки, театральні вистави, Літературний сад просто неба та багато іншого.

Поділитись

Коментарі закріті