Global Ukraine News

Україна вперше відкриє стенд на Міжнародному кінофестивалі в Торонто

Вперше Україна буде представлена національним стендом на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, що відбудеться 6 – 17 вересня, також під час 42-го МКФ пройдуть Дні українського кіно. Про це заявив у понеділок на прес-конференції голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

Читати за темою: Україну представлять на Berlin Art Week 2017 

«Вперше Україна на рівні і офіційному, й індустріальному долучиться до великих кіноіндустріальних івентів у Північній Америці. Це є епіцентр кінематографічного світового життя, і дуже важливо приносити туди інформацію про нашу індустрію, налагоджувати контакти, представляти наше кіно, можливості нашої країни по залученню кіновиробників з усього світу… У рамках цього заходу одночасно з представленням нашої кіноіндустрії ми плануємо провести Дні українського кіно в Торонто, де можемо продемонструвати найкращі українські фільми останніх часів», – сказав Іллєнко.

Він зазначив, що на проведення Українського стенду і пов’язані з ним івенти, а також Дні українського кіно державні структури – Держкіно та МЗС – виділяють по 450 тис. грн.

Організатори стенду, який працюватиме під закликом Ukraine is Your Destination, – Державне агентство України з питань кіно спільно з Посольством України в Канаді, за підтримки Українського національного об’єднання в Торонто та представників української кіноіндустрії. GU

Поділитись

Коментарі закріті