Global Ukraine News

Українки візьмуть участь у Міжнародному конкурсі краси для дівчат на візках

Українки Оксана Кононець та Уляна Пчолкіна візьмуть участь у Міжнародному конкурсі краси для дівчат на візках, повідомляє Ua Modna.

Конкурс відбуватиметься у Варшаві з 28 вересня до 10 жовтня, фінал – 7 жовтня.

«Найголовніше в цьому конкурсі все ж таки показати всьому світу, що наша відмінність полягає тільки в способі пересування і візок — це по суті «наші ноги». Що нам також підвладні різні професії, спорт, подорожі, радість материнства і особисте щастя», — зазначила Кононець, додаючи, що намагається сама знайти спонсорів для покриття витрат по підготовці до конкурсу.

Читайте за темою: Україна вперше відкриє стенд на Міжнародному кінофестивалі в Торонто

Інша учасниця, телеведуча Уляна Пчолкіна, раніше повідомила, що випадково дізналася про Miss Wheelchair World, а подавши заявку майже одразу опинилася серед 25-ти учасниць.

Читайте за темою: Україну представлять на Berlin Art Week 2017

Міжнародний конкурс проходитиме вперше. Як зазначається на сайті Miss Wheelchair World, головною метою заходу є не тільки інтеграція людей з інвалідністю, але і можливість показати, що «обмеження є тільки у головах, а інвалідність не повинна бути показником людства». Ініціаторками конкурсу є представниці фонду «Єдиний», які хотіли звернути увагу на питання жінок з інвалідністю в суспільстві.

 

Поділитись

Коментарі закріті