Global Ukraine News

Дні Києва відбудуться у Стамбулі

Усіх бажаючих запрошують приєднатися до участі в заході «Дні Києва у Стамбулі», які відбудуться 22-23 вересня. Про це йдеться на сторінці заходу у Facebook.

«Метою даного заходу є популяризація міста Києва як сучасного європейського міста серед представників туристичного ринку Туреччини та мешканців Стамбулу, що сприятиме розвитку туристичної привабливості міста та промоції Києва та України за кордоном, зокрема в Туреччині», – йдеться у повідомленні.

Читати за темою: У Бельгії відбудеться захід «Solidarity for Ukraine» 

Як зазначають організатори, впродовж першого дня на гостей заходу, який відбуватиметься за адресою Dikilitaş Mahallesi, Aşık Kerem Sk. No:40, чекатиме офіційна програма, а саме:

  • зустріч з представниками мерії міста Стамбул та Асоціації операторів;
  • ворк-шоп для турецьких туроператорів за участю Голови Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Антона Тараненко;
  • презентація туристичного потенціалу міста та країни (вже підтвердили свою участь – «Київський супутник», «Арктур», «Альбатрос», івент-агентство «Re:act»).

Наступного дня, 23 вересня, на центральному майдані Бешікташ пройде відкрита презентація «Дні Києва у Стамбулі», яка включатиме виступ українського електро-фолк гурту, концерт за участю колективів української діаспори Стамбула, фуд-корти страв української кухні та український ярмарок сувенірної продукції.

На інформаційних стендах можна буде отримати інформацію про відпочинок у Києві та Україні в цілому. Серед організаторів фестивалю – Українське товариство у Стамбулі та Генеральне консульство України в Стамбулі. GU

Поділитись

Коментарі закріті